Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/ajronmen123/domains/seokaktus.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 68 Strony internetowe Gliwice ⋆ projektowanie i tworzenie ⋆ Seokaktus

Strony internetowe

Najlepsze usługi dla Twojej firmy!

Nowoczesne, dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych strony internetowe to podstawa do osiągnięcia sukcesu w sieci. Responsywna, zaprojektowana zgodnie z zasadami UX strona jest niezwykle istotna przy pozycjonowaniu i innych formach marketingu w internecie.

kontaktoferta

Tworzenie stron dla firm z  Gliwic

Poznaj proces twórczy

Projektowanie i wdrażanie stron internetowych to skomplikowane działanie, którego zwieńczeniem jest nowoczesna strona www dostosowana do urządzeń mobilnych, trendów UX oraz potrzeb pozycjonowania. Każdy projekt poprzedzony jest schematem działań mającym na celu poznanie potrzeb klienta oraz na ich bazie przedstawienie wstępnego zarysu strony internetowej. Sumienna współpraca na wczesnym etapie projektowania strony internetowej pozwala na stworzenie projektu spełniającego potrzeby internautów. Poniższe kilka punktów pomoże Ci lepiej zrozumieć proces tworzenia strony.

Przedstawienie wymagań

Na samym początku konieczne jest ustalenie zakresu prac nad stroną internetową. W celu określenia wstępnej wyceny należy podać informacje takie jak liczba podstron, tematyka strony czy dodatkowe funkcjonalności.

Warunki współpracy

Po przedstawieniu wymagań możemy przejść do ustalenia warunków współpracy. To właściwy moment na decyzję na temat tego, po czyjej stronie będzie przygotowanie elementów strony takich jak treść, obróbka zdjęć czy konfiguracja poczty.

Poznanie brandu

Ogólna analiza strony pod kątem jakości i ilości treści oraz najważniejszych aspektów technicznych. W przypadku negatywnej oceny strony jest to odpowiedni czas na zastanowienie się nad stworzeniem nowej strony internetowej, co znacznie ułatwi i przyspieszy pozycjonowanie.

Skontaktuj się

Zapytaj o wycenę

Przejdź do formularza kontaktowego i napisz, która usługa Cię interesuje, a ja przygotuję najlepszy plan dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Wstępny projekt

Po dopełnieniu formalności i poznaniu profilu działalności Twojej firmy przystępuję do przygotowania wstępnego projektu strony. We wstępnej fazie przygotowuję elementy takie jak układ poszczególnych podstron, kolorystka czy font.

Optymalizacja i poprawki

Po akceptacji wstępnego projektu strona jest optymalizowana pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz uzupełniane są wszelkie elementy graficznie strony. To także dobry moment na dopilnowanie kwestii związanych z SEO, takich jak przekierowania, przeniesienie meta danych, czy skryptów narzędzi Google.

Włączenie strony

Po finalnej akceptacji strona jest przenoszona na hosting klient i podpinana pod docelową domenę. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje także możliwość przeniesienia domeny na mój hositing.

Zobacz także

pozostałe usługi

Przejdź do oferty i sprawdź moje inne usługi. Oferuję pozycjonowanie stron internetowych, ich projektowanie, a także link building i audyty SEO. Jeśli masz jakieś pytanie, napisz do mnie.

Nowoczesne strony www

Korzyści dla klientów z GliwiC

Dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych strona internetowa jest cyfrową wizytówką Twojej firmy. Przygotowanie nowej wersji strony to inwestycja zwracająca się na wielu płaszczyznach. Zoptymalizowana i zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami user experience jest pozytywnie oceniana zarówno przez użytkowników, jak i przeglądarkę Google.

Wzrost sprzedaży

Nowoczesna strona www cechuje się intuicyjną obsługą, przejrzystą treścią i klarownym designem. Wszystko to podnosi konwersję, zwiększając tym samym sprzedaż usług i produktów.

Budowa wizerunku

Witryna internetowa pozwala budować pozytywny wizerunek Twojej firmy. Stanowi jeden z filarów identyfikacji wizualna, której celem jest budowa zaufania i dobrego wizerunku.

Dostosowanie do SEO

Każda przygotowywana przeze mnie strona jest gotowa do pozycjonowania. Przy jej projekcie stosuje najkorzystniejsze dla SEO rozwiązania.

Wypełnij formularz!

Zapytaj o swój sukces

W wiadomości umieść jak najwięcej konkretnych informacji związanych z Twoim biznesem, co pozwoli mi na przygotowanie trafnego planu działań na pozycjonowanie, czy też pomoże we wstępnym projekcie Twojej nowej strony internetowej!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.