Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/ajronmen123/domains/seokaktus.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 68 Strony internetowe Katowice ⋆

Strony internetowe Katowice

Najlepsze usługi dla Twojej firmy!

Oferowane przeze mnie strony świetnie działają na każdym urządzeniu. Dostosowane są zarówno do najnowszych smartfonów, jak i komputerów. Wybierając moje usługi, decydujesz się na nowoczesny design w korzystnej cenie. Zapraszam do kontaktu!

kontaktoferta

Tworzenie stron Katowice

Jak wygląda projetkowanie stron www?

Projektowanie stron to skomplikowany proces, który opiera się o kilka głównych etapów. Aby przebiegało ono szybko i spranie konieczne jest współpraca pomiędzy osobą projektującą stronę, a jej klientem. Strona www dostosowana wyglądem i funkcjonalnością do wymgań nowoczesnego rynku to podstawa do zaistnienia w internecie. Dzięki niej można dalej skupić się na działaniach, takich jak na przykład pozycjonwanie. Sprawdź powiązaną usługę: pozycjonowanie Katowice. Priorytetem w moich działaniach jest oferowanie nowoczesnego produktu wysokiej jakości, czyli stron www dostosowanych do najnowszych wymagań stawianych przez UX. Przeczytaj poniższy tekst, dzięki któremu dowiesz się, jak będzie przebiegać nasza współpraca.

Poznanie Twoich potrzeb

Na samym początku chcę poznać Twoje oczekiwania odnośnie do nowej strony internetowej. Przydatne będą wszelkie wskazówki dotyczące jej funkcjonalności i wyglądu. Oczywiście możesz zaufać mi w stu procentach i powierzyć mi stworzenie designu od A do Z.

Tożsamość strony

Po wstępnym zapoznaniu z Twoim oczekiwaniami poznaję Twój biznes, dzięki czemu będę mógł dostosować stronę do jego charakteru. Innego podejścia przy projektowaniu wymaga na przykład strona kancelarii prawnej i sklepu z zabawkami. Dostosowanie designu do Twojego odbiorcu jest dla mnie jednym z najistotniejszych elementów przy tworzeniu stron.

Przebieg projektowania

Po wstępnych ustaleniach oraz poznaniu Twoich odbiorców możemy przystąpić do omówienia koniecznego zakresu prac. Pozwoli to następnie na wycenę strony. Jej koszt może wahać się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy.

Skontaktuj się

Zapytaj o wycenę

Przejdź do formularza kontaktowego i napisz, która usługa Cię interesuje, a ja przygotuję najlepszy plan dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Wstępny projekt strony

Jeśli wszystko jest ustalone, przechodzę do przygotowania wstępnego projektu strony. Najczęściej będzie to przedstawienie zarysu wyglądu strony głównej oraz  jednej lub kilku podstron – w zależności od wielkości i charakteru projektu. Po ich zaakceptowaniu przygotowuję resztę podstron.

Wdrażanie poprawek i optymalizacja

Zaakceptowany projekt jest następnie dopracowywany pod kątem detali. Na tym etapie dodane wybrane przeze mnie lub przygotowane przez klienta grafiki, To także odpowiedni moment na konfigurację formularza, wdrożenie polityki prywatności, czy dodania niezbędnych skryptów, np. Google Analytics czy Google Tag Manager.

 

 

Uruchomienie nowej strony

Po finalnie zaakceptowanym projekcie przenoszę stronę na docelowy hosting. Zmiana oprogramowania i wyglądu witryny jest świetnym momenetem na migrację strony na nowy serwer, więc warto to rozważyć na tym etapie prac. Po włączeniu nowej strony możesz skorzystać z innych moich usług, takich jak na przykład pozycjonowanie.

Zobacz także

pozostałe usługi

Przejdź do oferty i sprawdź moje inne usługi. Oferuję pozycjonowanie stron internetowych, ich projektowanie, a także link building i audyty SEO. Jeśli masz jakieś pytanie, napisz do mnie.

Resopnsywne strony www

Dlaczego warto?

Strona internetowa dla firm z Katowica przygotowana w zgodzie z najnowszymi standardami UX jest dobrą wizytówką Twojego biznesu. Atrakcyjna pod kątem designu pozwoli Ci wyróżnić się pozytywnie na tle konkurencji korzystającej z przestarzałych rozwiązań.

Wzrost sprzedaży
Nowoczesna i atrakcyjna strona cechuje się szybkim i płynnym działaniem. To w połączeniu z optymalizacją pod wyszukwiarki sprawia, że klienci łatwiej trafią na Twoją stronę i spędzą na niej więcej czasu, co powinno przełożyć się na lepszą konwersję, której celem jest sprzedaż.
Budowanie zaufania

Ładnie się prezentująca strona mająca wygodną dla użytkownika strukturę wzbudzi zaufanie Twoich klientów. Sprawi to, że Twój biznes zyska większą wiarygodność w oczach internautów. Nowoczesna strona jest podstawą identyfikacji wizualnej.

Strona przyjazna SEO
Wszystkie projektowane przeze mnie strony tworzone są tak, aby były przyjazne dla SEO. Oznacza to, że są one wstępnie optymalizowane na wielu płaszczyznach, takich jak tytuły stron, obecność pliku sitemap.xml czy prawidłowe linkowanie wewnętrzne.

Wypełnij formularz!

Zapytaj o swój sukces

W wiadomości umieść jak najwięcej konkretnych informacji związanych z Twoim biznesem, co pozwoli mi na przygotowanie trafnego planu działań na pozycjonowanie, czy też pomoże we wstępnym projekcie Twojej nowej strony internetowej!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.