Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/ajronmen123/domains/seokaktus.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 68 Pozycjonowanie stron internetowych ⋆ SeoKaktus

Pozycjonowanie stron

Najlepsze usługi dla Twojej firmy!

Proces pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google jest długim przedsięwzięciem, na które składa się wiele czynników. Aby odnieść sukces, konieczne jest połączenie działań przeprowadzonych na stronie klienta z rozłożonym w czasie zdobywaniem linków.

kontaktoferta

Pozycjonowanie stron www 

Poznaj proces korzyści

Pozycjonowanie stron internetowych to w obecnych czas niezwykle skomplikowany proces, który powinien być dokładnie zaplanowany. Dla każdego z moich partnerów biznesowych przygotowuje indywidualny plan działań poprzedzony wstępnymi ustaleniami oraz dokładną analizą zarówno samej strony internetowej zainteresowanego, jak i całej branży, w której jest ona osadzona. Proces pozycjonowania przebiega według poniższego schematu opisanego w dużym skrócie w poniższych punktach.

Ustalenie celów

Na podstawie zawartości strony oraz informacji przekazanych przez klienta, ustalamy realne cele na najbliższy czas. To także odpowiedni moment na przekazanie informacji, jak wygląda nowoczesne pozycjonowanie nastawione na wzrost sprzedaży.

Analiza branży

Poznanie wielkości konkurencji oraz zapotrzebowania na oferowane usługi pozwala na określenie, w którym punkcie znajduje się obecnie strona klienta. Umożliwia to przygotowanie celów na najbliższy okres.

Analiza strony

Ogólna analiza strony pod kątem jakości i ilości treści oraz najważniejszych aspektów technicznych. W przypadku negatywnej oceny strony jest to odpowiedni czas na zastanowienie się nad stworzeniem nowej strony internetowej, co znacznie ułatwi i przyspieszy pozycjonowanie.

Skontaktuj się

Zapytaj o wycenę

Przejdź do formularza kontaktowego i napisz, która usługa Cię interesuje, a ja przygotuję najlepszy plan dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Warunki współpracy

Wykonanie krótkich analiz i ustalenie celów umożliwia przedstawienie warunków współpracy wraz z oszacowaniem budżetu.

Audyt SEO i plan działania

Po ustaleniu warunków współpracy i zawarciu umowy przygotowywany jest audyt strony pod kątem SEO wraz z umówieniem obecnej sytuacji strony i planem działań na najbliższy okres. Na podstawie audytu wykonywana jest optymalizacja strony pod kątem technicznym i treści. Wbrew częstym opiniom nie jest to jednorazowy proces, lecz długofalowe działanie będące jednym z kluczy do sukcesu w pozycjonowaniu.

Raporty i monitoring

Każdego miesiąca klient utrzymuje raport z pozycjonowania dotyczący ruchu organicznego na stronie wraz z ewentualnym raportem pozycji słów kluczowych, jeśli jest to przewidziane przez umowę.

Zobacz także

pozostałe usługi

Przejdź do oferty i sprawdź moje inne usługi. Oferuję pozycjonowanie stron internetowych, ich projektowanie, a także link building i audyty SEO. Jeśli masz jakieś pytanie, napisz do mnie.

Pozycjonowanie – dlaczego warto?

Poznaj korzyści

Usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych przynoszą korzyści na wielu płaszczyznach. Pozycjonowanie ze względu na swoją złożoność jest obecnie czymś więcej niż tylko próbą umieszczenia wybranych słów kluczowych na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google. To także działania mające na celu podniesienie popularności Twojej strony, zwiększenia sprzedaży, pozyskanie nowych klientów oraz zbudowanie zaufania do produktu czy usługi.

Wzrost sprzedaży

Wyższe pozycje oznaczają większy ruch na stronie skierowany na sprzedaż. Dotyczy to nie tylko sprzedaży przez internet, lecz także w punkcie stacjonarnym.

Budowanie zaufania

Pozycjonowanie stron zwiększa jej popularność w internecie, dzięki czemu ludzie zaczną poznawać Twój brand, co z czasem zbuduje zaufanie wobec Twoich usług i produktów.

Niskie nakłady

W porównaniu z innymi rodzajami marketingu pozycjonowanie cechuje się stosunkowo niskimi kosztami rozłożonymi w czasie, co pozwala na optymalizację wydatków Twojej firmy.

Wypełnij formularz!

Zapytaj o swój sukces

W wiadomości umieść jak najwięcej konkretnych informacji związanych z Twoim biznesem, co pozwoli mi na przygotowanie trafnego planu działań na pozycjonowanie, czy też pomoże we wstępnym projekcie Twojej nowej strony internetowej!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.