Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/ajronmen123/domains/seokaktus.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 68 Pozycjonowanie stron Katowice ⋆ SeoKaktus

Pozycjonowanie Katowice

Najlepsze usługi dla Twojej firmy!

Działania z zakresu pozycjonowania stron www stanowią świetną okazję dla wielu firm z Katowic do promowania swojego biznesu w sieci. Optymalizacja strony w połączeniu z pozsykiwaniem linków to skuteczny przepis na Twój sukces.

kontaktoferta

Pozycjonowanie stron Katowice

Jak to działa?

Na działania składające się na pozycjonowanie strony internetowej z nastawieniem na obszar Katowic składa się wiele czynników. Dla uproszczenia można przyjąć, że na pozycjonowanie lokalne, w tym oczywiście dla firm z Katowic, składają się działania na stronie – onapge – i poza nią – offpage. Każdą kampanię zwiększania widoczności w Google dla moich klientów poprzedzam dogłębną analizą i indywidualnym planem dostosowanym do planowanego celu. 

Analiza konkurencji

Poznaj swoje położenie w internecie

W celu lepszego zaplanowania kampanii pozycjonowania i wyznaczenia realistycznych celów analizuję dokładnie konkurencję. Biorę pod uwagę szereg czynników takich jak liczba konkurujących z Twoją stroną domen, jakość prowadzących do nich odnośników czy w końcu ich zawartość. Wszystko to pozwala mi na umiejscowienie Twojej strony klienta na tle konkurencji zajmującej czołowe pozyche w Google. Analiza konkurencji to kluczowe działanie, które jest często niestety pomijane przez wiele agencji SEO. Dzięki niemu możliwe jest realne określenie celów i budżetu na działania optymalizacyjne, jak i link building dla Twojej strony.

Audyt SEO strony

Analiza niezbędnych zmian

Przed przystąpieniem do działań optymalizacyjnych przygotowuję audyt SEO Twojej witryny mający na celu usystematyzowanie czynności koniecznych do wykonania. Dokument ten zawiera wytyczne optymalizacyjne oraz zarys działań na najbliższy czas. Pod terminem optymalizacji kryją się wszelkie czynności, które mają dostosować stronę do wymogów SEO. Wśród nich wymienić można między innymi zmiany w linkowaniu wewnętrznym, edycję treści oraz zmianę zawartości meta tagów. Do innych ważnych działań zalicza się wykrycie ewentualnych problemów z indeksacją czy sprawdzenie strony pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Jeśli potrzebna będzie zupełnia nowa witryna, wejdź tutaj: strony internetowe Katowice.

Optymalizacja strony

Działania zwiększające widoczność w sieci

Na bazie wykonanego wcześniej audytu witryny pod kątem pozycjonowania zaczynam optymalizację strony. Na samym wstępie wykonuję najważniejsze czynności, które umożliwiają dalszą pracę. Należy do nich zaliczyć działania takie jak likwidacja błędów uniemożliwiających indeksację strony lub jej określonej części, optymalizację zawartości meta tagów czy rozbudowę i poprawę linkowania wewnętrznego. W następnych miesiącach skupiam się na rozbudowie Twojej witryny o następne podstrony. Dzięki temu możliwe jest pojawienie się strony w Google na większą liczbę słów kluczowych. Oczywiście docelowo ma sie to przekładać na większy i bardziej jakościowy ruch prowadzący do witryny przez wyszukwiarkę.

Skontaktuj się

Zapytaj o wycenę

Przejdź do formularza kontaktowego i napisz, która usługa Cię interesuje, a ja przygotuję najlepszy plan dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Rozbudowa treści

Analiza obecnej sytuacji

Wysoka jakość treści internetowej jest kluczem do sukcesu pozycjonowania. Prace copywriterskie prowadzone są tak, aby powstałe w ich wyniku teksty spełniały najważniejsze dla SEO kryteria i były przy tym atrakcyjne dla osób odwiedzających Twoją stronę. Przy optymalizacji i tworzeniu nowych treści pod uwagę biorę szereg czynników technicznych oraz semantycznych. Teksty muszą być przygotowane pod kątem struktury oraz podziału na oddzielone nagłówkami paragrafy. Istotne jest także nasycenie wybranymi słowami kluczowymi. Wszystko to ma na celu przekonanie robotów Google, że treści na Twojej stronie są trafne pod kątem fraz kluczowych, na które chcesz być widoczny w organicznych wynikach wyszukiwania.

Pozyskiwanie linków

Budowa zaufanego profilu odnośników

Równolegle do działań optymalizacyjnych przygotowuję, a następnie wdrażam strategię link buildingu. Ma ona na celu odwzorować naturalny profil linków witryny z uwzględnieniem wielu czynników. Przed przystąpieniem do pozyskiwania odnośników weryfikuję domenę pod kątem ich liczby oraz jakości. Sprawdzam także rodzaj różnych rodzajów anchorów linków prowadzących do Twojej witryny. Na bazie zebranych danych oraz analizy profilu odnośników konkurencji przygotwuję plan działania. Nie korzystam z gotowych schematów i narzędzi do pozyskiwania linków, ponieważ korzystanie z nich nie przynosi oczekiwanych efektów.

Raporty działań

Analiza obecnej sytuacji

Każdy klient może liczyć na raport z wykonanych działań. Jego treść zależna jest od typu strony, umowy, a także budżetu przeznaczonego na działania. Zawiera on także opis obecnej sytuacji i zarys działań na najbliższy okres. Dzięki temu masz możliwość wglądu do procesu pozycjonowania, co z kolei pozwala na lepsze jego zrozumienie. Dla usług z pozycjonowania lokalnego, w tym dla firm z Katowic, jednym z ważniejszych elementów raportu jest analiza poszczególnych pozycji słów kluczowych. W raporcie dostępne są także informacje o liczbie wejść na stronę oraz ogólnej widoczności witryny w organicznych wynikach wyszukiwania.

Zobacz także

pozostałe usługi

Przejdź do oferty i sprawdź moje inne usługi. Oferuję pozycjonowanie stron internetowych, ich projektowanie, a także link building i audyty SEO. Jeśli masz jakieś pytanie, napisz do mnie.

Najczęstsze pytania

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu

W związku z pozycjonowaniem pojawia się wiele pytań dotyczących przebiegu tej usługi oraz kwestii związanych z jej kosztem. Poniżej staram się odpowiedzieć na najczęstsze pytania związane z SEO. Dzięki temu lepiej poznasz specyfikę pozycjonowania. Zachęcam do lektury!

Czy działania z zakresu SEO są bezpieczne?

Tak, wykonywane przeze mnie działania opierają się na najnowszych trendach. Nastawiam się na długofalowe działanie, przez co odrzucam ryzykowane metody pozycjonowania stron. Dzięki temu ryzyko nałożenie kar przez Google jest prawie zerowe. Mam kontrolę nad większością pozyskiwanych odnośników, więc w każdej chwili mogę je usunąć. Z kolei wykonywane przeze mnie zmiany zgodne są z wytycznymi Google dla webmasterów. Zapraszam na stronę z powiązanym tematem dostępną w tym miejscu – pozycjonowanie stron Gliwice.

Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Pozycjonowanie strony na frazy kluczowe związane z miastem Katowice trwa zazwyczaj o wiele krócej niż działania mające na celu wypromowanie strony na cały kraj. Czas, kiedy pojawią się pierwsze satysfakcjonujące wyniki, związany jest z szeregiem czynników. Wśród najważniejszych z nich należy wymieniać obecną widoczność strony w wyszukiwarce, budżet przeznaczony na działania, czy zaangażowanie ze strony klienta. Wyższy budżet przekłada się na większą liczbę działań, co najczęściej wiąże się z szybszym pozyskaniem satysfakcjonującego, konwertującego ruchu organicznego z wyszukiwarki. Niekiedy pierwsze wyniki pozycjonowania można zobaczyć już po kilku miesiącach, czy w skrajnych wypadkach po upływie kilku tygodniu!

Jak wygląda model rozliczeń?

Oferuję różne sposoby rozliczeń. Jednakże bazą każdego z nich jest opłata abonamentowa. Jestem otwarty na hybrydowe modele rozliczeń zawierające dodatkową opłatę za efekt, którym może być zwiększenie ruchu na stronie, wzrost sprzedaży, czy osiągnięcie wyznaczonej pozycji przez konkretna słowa kluczowe.

Jaka jest cena pozycjonowania?

Ze względu na niższą konkurencję lokalne pozycjonowanie dla firm z Katowic jest usługą tańszą niż w przypadku działania na obszarze całej Polski. Jednakże tak jak w przypadku jego ogólnokrajowego odpowiednika ciężkie jest określenie budżetu pozwalającego na skuteczne działania. Wpływa na budżet ma bowiem szereg różnych czynników. Jednym z nich jest wielkość miasta oraz liczba konkurencyjnych firm oferujących usługi na jego obszarze. Kolejnym elementem związanym z ceną usług jest obecne miejsce Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie nowych witryn oraz tych widocznych obecnie na niewielką liczbę słów kluczowych stanowi zazwyczaj trudniejsze wyzwanie. Nierzadko konieczna jest także mocna przebudowa witryny, co generuje kolejne koszty związane z pracą copywritera oraz rozbudową strony z technicznego punktu widzenia.

Czy pozycjonuję tylko firmy z Katowic?

Nie, działania z zakresu pozycjonowanie mogę wykonywać dla firm i sklepów nie tylko z miasta Katowice, lecz także z innych obszarów naszego kraju. Nie ma żadnych przeciwwskazań! Zapraszam do poznania reszty oferty na SEO; pozycjonowanie Mikołów oraz na stronę pozycjonowanie stron Ruda Śląska.

Czy klient może liczyć na raporty?

Tak, każdy klient otrzymuje szczegółowy raport z wykonywanych działań. W zależności od rodzaju umowy, a także pozycjonowanej strony, raportowanie zawiera różne elementy. Należą do nich; analiza ruchu na stronie, pozycje słów kluczowych czy ogólna widoczność w Google przedstawiona za pomocą prostego wykresu.

Wypełnij formularz!

Zapytaj o swój sukces

W wiadomości umieść jak najwięcej konkretnych informacji związanych z Twoim biznesem, co pozwoli mi na przygotowanie trafnego planu działań na pozycjonowanie, czy też pomoże we wstępnym projekcie Twojej nowej strony internetowej!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.